Studia podyplomowe PZP

Maciej Lubiszewski18 września 2020Komentarze (0)

Zbliża się październik i warto rozważyć, czy nie skorzystać z oferty uczelni wyższych, aby podnieść swoje kwalifikacje w dziedzinie PZP. W tym roku organizujemy już XIX edycję kierowanych przeze mnie studiów podyplomowych.

Najważniejsza jest kadra – tu królują praktycy (w tym UZP, KIO, RIO), doświadczeni wykładowcy, a przy okazji dobrzy ludzie.

Ważne jest też to, aby dobra kadra mówiła o aktualnych sprawach. Rozstajemy się z ustawą z 2004 r. i w tym roku od razu zaczynamy omawianie ustawy nowej. Oczywiście wycieczek do dotychczasowego PZP nie unikniemy – w końcu wiele (zaryzykuję: większość) rozwiązań przeszło do nowego aktu prawnego.

Dodatkowo fajnie jest spotykać się w ładnym miejscu, a kampus kortowski słynie na całą Polskę ze szczególnego uroku. Niestety, w tym roku COVID pomieszał nam szyki. Semestr zimowy (a być może także letni) odbędzie się w trybie online. Są plusy takiego trybu, ale są też jego minusy – nic jednak na nie nie poradzimy.

Opłata za studia to 3.200 zł. Niemało, ale można sobie ulżyć rozkładając ją na raty (0%). Wiele osób korzysta z dofinansowania ze strony pracodawców albo programów unijnych. Popytajcie, rozejrzyjcie się.

Rekrutacja oczywiście jest elektroniczna – wystarczy skorzystać z tego linku.

Serdecznie Państwa zapraszam.

Maciej Lubiszewski

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Radcy Prawnego Roberta Jaroszewskiego Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych jest Robert Jaroszewski prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Kancelaria Radcy Prawnego Roberta Jaroszewskiego w Bydgoszczy (85-790) przy ul. Fordońskiej 430.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem biuro@jaroszewski.legal.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: