Studia podyplomowe

Maciej Lubiszewski29 września 2015Komentarze (0)

W związku z trwającą rekrutacją na studia podyplomowe dostaję od osób zainteresowanych różne pytania. Naturalnie większość dotyczy spraw czysto organizacyjnych (ile zjazdów, ile godzin, czy ciężko zdać etc.). Ostatnio zapytano mnie o … gifty.

Na każde z tych pytań staram się odpowiadać w sposób wyczerpujący.

Gifty są 🙂

Kilka dni temu pewien młody człowiek spytał mnie, czy ukończenie studiów podyplomowych pozwoli mu samodzielnie pracować w sferze ZP (po stronie zamawiającego).

I co tu odpowiedzieć?

Gdyby mi zależało na jak największej liczbie słuchaczy odpowiedziałbym, że tak – chłopaku, kończysz w czerwcu i od początku lipca działasz 🙂

Ale mi zależy na słuchaczach, którzy dokonują świadomego wyboru.

Każdy, kto w zamówieniach siedzi przyzna zapewne, że ta praca opiera się na praktyce. Od siebie dodam, że czasem aż za bardzo.

Nawet najlepsze studia praktyki nie zastąpią.

Ale po naszych studiach o wiele łatwiej taką praktykę zacząć. Ten „zielony” człowiek dostaje wiedzę, dzięki której wie, gdzie są drzwi, co się za nimi kryje, jak je otworzyć, jak nie wpaść do ciemnej piwnicy.

Jednak nikt go nie wyręczy w pociągnięciu za klamkę.

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Radcy Prawnego Roberta Jaroszewskiego Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych jest Robert Jaroszewski prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Kancelaria Radcy Prawnego Roberta Jaroszewskiego w Bydgoszczy (85-790) przy ul. Fordońskiej 430.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem biuro@jaroszewski.legal.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: