Udostępnienie artykułu

Maciej Lubiszewski11 września 2018Komentarze (0)

Niektórzy z Czytelników proszą mnie o udostępnienie artykułu, o którym pisałem wczoraj.

Niestety nie jest to możliwe. Prawa do tekstu ma Wolters Kluwer Polska.

Pozostaje więc kupić numer Finansów Komunalnych lub wykorzystać dostęp do LEXa.

Można też zapisać się na kierowane przeze mnie Studia podyplomowe – Słuchacze uzyskują dostęp do zasobów Biblioteki UWM, w tym do zasobów elektronicznych (m.in. do elektronicznych wydań gazet oraz do pełnej wersji Lexa i Legalisa).

Rozpoczęliśmy już rekrutację na kolejną edycję.

Polecam

Maciej Lubiszewski

 

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Radcy Prawnego Roberta Jaroszewskiego Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych jest Robert Jaroszewski prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Kancelaria Radcy Prawnego Roberta Jaroszewskiego w Bydgoszczy (85-790) przy ul. Fordońskiej 430.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem biuro@jaroszewski.legal.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: