Ugody w zamówieniach publicznych

Maciej Lubiszewski24 marca 20192 komentarze

Pisałem tu o lutowym zaproszeniu, jakie otrzymaliśmy od Fundacji Batorego.

Byłem na tamtym seminarium i nie żałuję. Wiele dowiedziałem się o Pakcie Uczciwości – ciekawym projekcie, który w Polsce dopiero raczkuje.

Kilka dni temu skontaktowała się ze mną Karolina Szymańska z Fundacji Batorego, przysyłając kolejne zaproszenie i prośbę o przekazanie go naszym Czytelnikom.

Tym razem Batory bierze się za ugody w zamówieniach publicznych, więc seminarium kwietniowe może zainteresować szersze grono praktyków.

Jeżeli jesteście zainteresowani, wystarczy się zarejestrować i przyjechać 5 kwietnia na Sapieżyńską. Udział jest nieodpłatny. Do tego jeszcze napoją i nakarmią 🙂 .

Więcej informacji w zaproszeniu oraz pod tym linkiem. Formularz rejestracyjny jest tu.

Maciej Lubiszewski

{ 2 komentarze… przeczytaj je poniżej albo dodaj swój }

Natalia 16 listopada, 2019 o 19:13

Właśnie tu trafiłam. Dziękuję za to miejsce. W Polsce blogi traktujące o PZP są nadal niszą.
Jestem praktykiem od 2 lat w zamówieniach publicznych od strony Wykonawcy, obecnie studiuję podyplomowo Prawo Zamówień Publicznych i jestem dziwnie zafascynowana tą tematyką.
Chętnie uczestniczyłabym w tego typu wydarzeniach, niestety nawet nie wiedziałam, że takowe się odbywa. Gdyby mógł mi Pan polecić stronę gdzie można coś takiego wyszukiwać?
Dziękuję serdecznie.

Odpowiedz

Maciej Lubiszewski 22 stycznia, 2020 o 16:07

Droga Pani Natalio, cieszę się, że tematyka ZP tak Panią wciągnęła. Akurat kilka minut temu wrzuciłem linki do kolejnego wydarzenia organizowanego przez Batorego. Może to zaproszenie Panią zainteresuje… Wydarzeń z dziedziny ZP jest sporo, chociaż część to imprezy komercyjne (a więc płatne). Proponuję na początek śledzić stronę UZP – Urząd co jakiś czas organizuje bezpłatne szkolenia, konferencje, seminaria – http://www.uzp.gov.pl
Pozdrawiam serdecznie
Maciej Lubiszewski

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Radcy Prawnego Roberta Jaroszewskiego Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych jest Robert Jaroszewski prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Kancelaria Radcy Prawnego Roberta Jaroszewskiego w Bydgoszczy (85-790) przy ul. Fordońskiej 430.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem biuro@jaroszewski.legal.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: