Uwaga na roboty budowlane

Robert Jaroszewski06 marca 2014Komentarze (0)

200px-Znak_A-14.svg

Często zamawiający zapominają, że pewne – ich zdaniem – „usługi”, kwalifikują się jako roboty budowlane. A to już całkiem inna para kaloszy, już na etapie przygotowania postępowania w szczególności opisu przedmiotu zamówienia i ustalania wartości zamówienia, a im dalej w las tym więcej kłód, w postaci kształtu umowy o roboty budowlane i wpływu dokonanych przez zamawiającego czynności lub zaniechania dokonania czynności z naruszeniem przepisu ustawy na wynik postępowania.

Proszę uważać na znaki, a w szczególności pamiętać o  wykazie robót budowlanych zawartym w rozporządzeniu do ustawy.

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Radcy Prawnego Roberta Jaroszewskiego Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych jest Robert Jaroszewski prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Kancelaria Radcy Prawnego Roberta Jaroszewskiego w Bydgoszczy (85-790) przy ul. Fordońskiej 430.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem biuro@jaroszewski.legal.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: