Zadanie na niedzielę

Maciej Lubiszewski15 lutego 2014Komentarze (0)

W art 22.ust 1 PZP wprowadzającym do ustawy konstrukcję warunków (nie piszę, jakich, bo to właśnie jest problem kluczowy) ustawodawca stwierdził, że są to warunki UBIEGANIA SIĘ O ZAMÓWIENIE.

W pozostałych przepisach mowa jest natomiast o warunkach UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU.

Czy ubieganie się o zamówienie jest tym samym, co udział w postępowaniu?

Pomyślmy…

Wrócimy do sprawy po weekendzie, OK?

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Radcy Prawnego Roberta Jaroszewskiego Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych jest Robert Jaroszewski prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Kancelaria Radcy Prawnego Roberta Jaroszewskiego w Bydgoszczy (85-790) przy ul. Fordońskiej 430.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem biuro@jaroszewski.legal.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: