Zamówienia Publiczne Doradca

Maciej Lubiszewski14 września 2020Komentarze (0)

Jeżeli siedzisz w branży ZP, to z pewnością znasz miesięcznik Zamówienia Publiczne Doradca.

Jego Redaktorem Naczelnym jest Pan Tomasz Czajkowski – pierwszy i wieloletni Prezes UZP. Od pewnego czasu miesięcznikowi towarzyszy Dodatek redagowany przez Panią Małgorzatę Stręciwilk – również byłą Prezes Urzędu, która od wielu lat jest wykładowcą na kierowanych przeze mnie Studiach podyplomowych PZP.

To właśnie Małgosia zaproponowała mi napisanie tekstu do Dodatku o wyłączeniu z postępowania w świetle nowej ustawy.

Potem odbyłem przeserdeczną rozmowę z Panem Tomaszem Czajkowskim, po której postanowiłem napisać do Doradcy artykuł o wyborze oferty po upływie terminu związania. Oczywiście po nowemu.

Tekst ukazał się w numerze sierpniowym Doradcy, którego tematem przewodnim jest wybór oferty najkorzystniejszej.

Maciej Lubiszewski

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Radcy Prawnego Roberta Jaroszewskiego Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych jest Robert Jaroszewski prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Kancelaria Radcy Prawnego Roberta Jaroszewskiego w Bydgoszczy (85-790) przy ul. Fordońskiej 430.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem biuro@jaroszewski.legal.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: