Bezpłatne szkolenie online

Maciej Lubiszewski15 września 2020Komentarze (0)

Pisałem już na blogu o swojej współpracy z NIST. Oprócz ekspertyzy o tarczy antykryzysowej (COVID), przygotowałem dla Instytutu cykl szkoleń na tematy zamówieniowe.

Tak się ułożyło, że odbywają się one we czwartki, trwają 1,5 godziny i są darmowe. Wystarczy zgłosić swój udział przez stronę NIST. Gdyby komuś nie chciało się szukać, może kliknąć tu.

Najbliższe szkolenie będzie poświęcone wyborowi oferty najkorzystniejszej w świetle nowej ustawy. Będzie to już trzecia edycja tego szkolenia, więc jak widać temat spotkał się ze sporym zainteresowaniem.

W wrześniu zorganizujemy jeszcze szkolenia „rozbiegowe”, tj. podejmujące wątki ważne, ale nie fundamentalne. Natomiast od października chciałbym wystartować ze spotkaniami poświęconymi procedurze według nowej ustawy.

Maciej Lubiszewski

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Radcy Prawnego Roberta Jaroszewskiego Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych jest Robert Jaroszewski prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Kancelaria Radcy Prawnego Roberta Jaroszewskiego w Bydgoszczy (85-790) przy ul. Fordońskiej 430.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem biuro@jaroszewski.legal.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: