Zamówienia publiczne w systemie ONZ

Maciej Lubiszewski11 stycznia 2017Komentarze (0)

Będzie krótko i na temat.

Departament Promocji Gospodarczej PARP poinformował mnie, że jest już dostępna publikacja pt. Zamówienia Publiczne Organizacji Narodów Zjednoczonych – praktyczny przewodnik.

Jest to pierwsza publikacja w Polsce poświęcona regułom udzielania zamówień przez podmioty zaliczane do tzw. systemu organizacji Narodów Zjednoczonych (tj. ONZ, ale także UNICEF, FAO, Międzynarodowa Organizacja Pracy i szereg innych).

Książeczka jest mojego autorstwa.

Jej recenzentem jest Pan Dmitri Dovgopoly – szef Wydziału Zamówień Publicznych ONZ.

Jest skierowana głównie do wykonawców, którzy widzą siebie jako wykonawców realizujących zamówienia dla ONZ. Do odważnych świat należy. Polski biznes ma tu wiele do nadrobienia.

Pozostałych zainteresowanych tematyką zamówień publicznych również zachęcam do lektury. Warto poznać międzynarodowe standardy przetargowe, tym bardziej, że są one wzorowane na utartych praktykach korporacyjnych, które stopniowo przenikają do zamówień publicznych.

Publikacja do ściągnięcia (za darmo, bez żadnych rejestracji ani tym podobnych wynalazków) tu.

Pobierajcie i korzystajcie!

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Radcy Prawnego Roberta Jaroszewskiego Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych jest Robert Jaroszewski prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Kancelaria Radcy Prawnego Roberta Jaroszewskiego w Bydgoszczy (85-790) przy ul. Fordońskiej 430.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem biuro@jaroszewski.legal.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: