Konferencje i konsultacje

Maciej Lubiszewski25 czerwca 2018Komentarze (0)

W ubiegłym tygodniu miały miejsce dwa ważne wydarzenia.

Pierwszym z nich była konferencja naukowa, którą corocznie współorganizuje Urząd Zamówień Publicznych w jednym z uniwersytetów. Tym razem wybór padł na Uniwersytet Gdański i tamtejszy Wydział Prawa i Administracji. Pojechałem do Gdańska nie tylko po to, aby wysłuchać interesujących wystąpień i pogadać w kuluarach z ciekawymi ludźmi o zamówieniach.

Udałem się tam (wraz z Panią Profesor Lemonnier) z misją przekonania Rady Programowej Konferencji do zorganizowania kolejnej edycji w Olsztynie.

Udało się, więc w czerwcu 2019 roku pokonferujemy sobie w pięknym Kortowie – kampusie Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego.

O ile posiedzenie Rady Programowej odbyło się in camera, o tyle relacja z konferencji jest już dostępna na stronie UZP.

Wkrótce ukaże się publikacja pokonferencyjna, która tradycyjnie przygotowana jest przed konferencją. Pochwalę się, że wśród kilkunastu tekstów czytelnik znajdzie tam również artykuł mojego autorstwa.

Drugim wydarzeniem była debata poświęcona Koncepcji nowego PZP. Pisałem o niej tu. Relacja ze zdjęciami wisi już na stronie Urzędu.

Moim zdaniem debata się udała. Było sporo głosów z sali, w tym również sceptyczne. Już wiemy, że pomysł organizowania zebrań z wykonawcami, którzy przegrali przetarg nie przyjmie się w Olsztynie 🙂

Maciej Lubiszewski

 

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Radcy Prawnego Roberta Jaroszewskiego Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych jest Robert Jaroszewski prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Kancelaria Radcy Prawnego Roberta Jaroszewskiego w Bydgoszczy (85-790) przy ul. Fordońskiej 430.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem biuro@jaroszewski.legal.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: