Studia podyplomowe PZP

Maciej Lubiszewski05 października 2022Komentarze (0)

Czytelnicy bloga pewnie wiedzą, że kieruję Studiami podyplomowymi w zakresie prawa zamówień publicznych. W tym roku rozpoczynamy 21 edycję!!!

Mamy sprawdzone grono znakomitych wykładowców – głównie pracowników UZP – którzy mają nie tylko wiedzę, ale potrafią ją skutecznie przekazywać.

Studia podyplomowe PZP

Studia podyplomowe PZP

Zasadnicza tura rekrutacji jest już zakończona, ale uruchomiliśmy turę dodatkową, która potrwa do 15 października.

Zapisy elektroniczne. Wystarczy kliknąć tu.

Cena całkowita to 3.200 zł. Wiem, że to niemało, ale nie zmienialiśmy jej od niemal 20 lat i w przyszłym roku z całą pewnością trzeba będzie ją podnieść. Wychodzi na to, że to ostatnia szansa na załapanie się na stare ceny 🙂

Sporo osób pyta o formę zajęć. Póki co stacjonarnie i jeżeli okoliczności nie zmuszą nas do przejścia na tryb online, to będziemy spotykać się w dużej auli w olsztyńskim Kortowie.

Zapraszam serdecznie

Maciej Lubiszewski

Photo by Debby Hudson on Unsplash

***

Studia podyplomowe PZP

Nowa edycja studiów podyplomowych PZP w Olsztynie

Właśnie rozpoczął się rok akademicki 2023/2024. Oznacza to, że rozpoczynamy kolejną edycję Studiów podyplomowych w zakresie prawa zamówień publicznych.

To już 22. edycja – jesteśmy jedną z najstarszych podyplomówek na olsztyńskim Wydziale Prawa i Administracji, który w tym roku obchodzi 25. urodziny! [Czytaj dalej…]

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Radcy Prawnego Roberta Jaroszewskiego Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych jest Robert Jaroszewski prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Kancelaria Radcy Prawnego Roberta Jaroszewskiego w Bydgoszczy (85-790) przy ul. Fordońskiej 430.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem biuro@jaroszewski.legal.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: