Wiceprezeska UZP odwołana

Maciej Lubiszewski20 maja 2019Komentarze (0)

Dziś Urząd doniósł o odwołaniu Wiceprezes UZP – Pani Barbary Loby.

O jej powołaniu pisałem w grudniu 2017 r. – wskazałem wtedy, że w ścisłym kierownictwie Urzędu wprowadzono europejskie wzorce antydyskryminacyjne: dwie panie (w tym Pani Prezes) i dwóch panów (wiceprezes i dyrektor generalny).

Po odwołaniu Prezes Stręciwilk i Wiceprezes Loby Urzędem rządzą już tylko panowie.

Jak zwykle nie podano powodów odwołania.

Maciej Lubiszewski

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Radcy Prawnego Roberta Jaroszewskiego Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych jest Robert Jaroszewski prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Kancelaria Radcy Prawnego Roberta Jaroszewskiego w Bydgoszczy (85-790) przy ul. Fordońskiej 430.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem biuro@jaroszewski.legal.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: